Sayfa Görseli

Media

PRESS RELEASES

17

Haziran

2017

Muratbey’den Babalar Günü’ne özel ödüllü yarışma

Muratbey, geleneksel hale gelen “Babamın Kopyasıyım” temalı fotoğraf yarışması ile bu yıl da babalarımızın mutluluğuna katkıda bulunuyor.

Siz de babanızla birlikte çektirdiğiniz fotoğrafınızı Muratbey’in Facebook veya Instagram sayfasında paylaşın, hediye kazanma şansı yakalayın!

Birbirinden lezzetli ve yenilikçi ürünleri ile peyniri günün her saati yenilebilen sağlıklı bir atıştırmalığa çeviren Muratbey, Babalar Günü’nde bu yıl da sosyal paylaşım siteleri üzerinden “Babamın kopyasıyım” fotoğraf yarışmasını gerçekleştiriyor.

Geleneksel hale gelen “Babamın Kopyasıyım” yarışmasına, katılmak için babanızla birlikte çektirdiğiniz mutlu anların fotoğraflarını Muratbey ile paylaşılması gerekiyor. Yarışma sonunda katılımcılar, sevgili babalara hazırlayacakları keyifli sofraları daha da şıklaştıracak peynir servis takımı kazanma şansını yakalayacaklar.

Babalar Günü haftasında 17 Haziran 2017, Cumartesi günü başlayacak olan yarışma için katılımcıların yapması gereken tek şey, "Babamın Kopyasıyım” temalı fotoğraflarını Facebook.com/MuratbeyPeynir sayfasından ya da instagram hesaplarından #BabamınKopyasıyım etiketleriyle paylaşmak olacak. Yarışma 21 Haziran Çarşamba günü sona erecek.